Op zoek naar
een leuk uitje?

Time flies een jaar colostrum oogcreme Beauty with Biest blog 87 (juni 2025)

Time flies..

Jeetje, onze oogcrème is alweer een jaar online, whaaat?! Ik gebruik het zelf elke dag, echt zo ontzettend fijn. Bestel je deze maand twee Beauty with Biest gezichtscrèmes en een mini colostrum gezichtsschuim met lippenbalsem dan krijg je daar helemaal gratis een Beauty with Biest oogcrème bij, zolang de voorraad strekt.

 

Kwetsbare huid

De huid rond je ogen is de dunste en meest kwetsbare huid van je gezicht. Daarom zie je vaak rond de ogen en mond de eerste tekenen van veroudering. Onze anti-aging oogcrème is daarom speciaal voor deze dunnere huid. Onze oogleden bewegen natuurlijk voortdurend, we knipperen ongeveer zo’n 10.000 keer per dag met onze ogen en dan wrijf je ook nog wel eens in je oog. Je begrijpt vast wel wat dat met die dunne huid doet.

 

Eye love it!

Hoe gebruik je onze geweldige oogcrème?

  • Zorg dat je gezicht schoon is, gebruik hiervoor de Beauty with Biest gezichtsfoam.
  • Breng je je gezichtsverzorging altijd aan met je wijsvingers? Heel goed, want voor je dag- en nachtcrème is dit prima. Maar wist je dat je voor het aanbrengen van je oogcrème beter je ringvinger kunt gebruiken? Deze vinger heeft de zachtste aanraking, daardoor zorgt deze vinger voor de minste druk op je huid. Breng een klein beetje crème aan op je vingertopje en dep het met kloppende bewegingen zachtjes aan op de huid. Werk daarbij van binnen naar buiten.
  • Smeer daarna je gezicht en hals in met de Beauty with Biest gezichtscrème.
  • De huid onder je ogen is maar een klein stukje van je gezicht, dus gebruik vooral niet te veel crème. Royaal smeren omdat de crème extra goed te laten werken is echt niet nodig en heeft een averechts effect. Als je teveel aanbrengt, belandt het al snel in je ogen in plaats van eronder. Een speldenknopje op je ringvinger is voldoende om onder één oog te gebruiken. Laat de crème een minuutje intrekken voordat je verder gaat met de gezichtscrème en vergeet natuurlijk je lippen niet in te smeren met onze lippenbalsem!

Hello sunshine!

De zon is weer heerlijk aan het schijnen en dus is het belangrijk om je huid hier goed tegen te beschermen. Ik heb er al ooit over geschreven, de SPF factor. Wij kiezen er bewust voor om géén UV-filters in onze verzorgingsproducten toe te voegen omdat wij willen dat ons product het maximale biedt voor de huid. De meeste UV-filters zijn groot moleculair en laten een beschermende laag achter op de huid. Het is prima om je huid te beschermen tegen zonnebrand, maar niet goed en vooral onnodig om dit dagelijks te gebruiken. Onze Beauty with Biest gezichtscrème is geschikt om als dag- en nachtcrème te gebruiken. In een 24-uurs crème zoals die van ons, is het niet verstandig om UV-filters te verwerken, omdat deze werkstoffen niet fijn zijn om in de nacht op de huid te hebben tijdens het herstel van de huid.

Hoe dan wel beschermen tegen de zon?

Goed nieuws: we zijn bezig met het ontwikkelen van biest in een zonnebrandcrème! We hopen deze begin volgend jaar te kunnen lanceren. Als je al een zonnecrème gebruikt, raden wij aan deze over de verzorgingsproducten van Beauty with Biest heen te gebruiken wanneer je de zon in gaat.

Wist je dat colostrum ook huid herstelt na zonnebrand? De Beauty with Biest bodymilk wordt ook als aftersun gebruikt, ideaal in deze zomer maanden. Het is verzorgend en hydraterend en je huid wordt er soepel en zacht van! Maar ook onze Power with Biest poeder kun je mengen in de yoghurt, voor je gaat douchen de beschadigde huid insmeren met yoghurt en Power with Biest (drinkbeker half vol met yoghurt en een paar schepjes colostrumpoeder), deze 10 minuten laten in trekken en daarna afspoelen onder de douche.  De huid voelt daarna minder pijnlijk en roder aan. Biest maakt bacteriën, schimmels en virussen dood en maakt snel nieuwe huid aan. Na het douchen in smeren met de colostrum bodymilk en you’re good to go!

..en wist je dat Biest ook zou kunnen helpen tegen hooikoorts? Hierover vertel ik je een andere keer weer meer!

Maandaanbieding;

Bij aankoop van 2 Beauty with Biest gezichtscrèmes en een mini colostrum gezichtsschuim met lippenbalsem ontvang je tijdelijk gratis Beauty with Biest oogcrème. In plaats van €71.40 betaal je nu maar €53.90!
De oogcrème ter waarde van €17,50 krijg je dan helemaal gratis!

 

Liefs,

Eva